Оголошення про проведення Спрощених/Допорогових закупівель

Дата: 02.11.2021 17:39

Оголошення про проведення Спрощених/Допорогових закупівель

(згідно ч.2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)

1) Найменування: Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада

Місцезнаходження: 32389, Україна , Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, с. Слобідка-Кульчієвецька, вул. Механізаторів, 45;

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04407276;

Категорія Замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2) Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником Електрична енергія (ДК 021:2015: 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) — Поточний ремонт вул. Героїв Небесної Сотні в с. Баговиця Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

3) Кількість:  1 послуга;

4) Місце поставки (передачі) Товару: 32373, Україна, Хмельницька область, с. Баговиця, вул. Героїв Небесної Сотні

5) Очікувана вартість предмета закупівлі: 158`858.40 Гривня (з ПДВ) (сто п’ятдесят вісім тисяч вісімсот п’ятдесят вісім гривень 40 копійок) з ПДВ.

6) Строк надання послуг: до 31 грудня 2021 року (включно).

7) Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 11 листопада 2021 року

ТЕХНІЧНЕ  ЗАВДАННЯ

Найменування робіт і витрат

Одиниця

виміру

Розбирання асфальтобетонних покриттів

механізованим способом

м3

13,5

Улаштування підстильних та вирівнювальних шарів

основи із щебеню фр.10-20 мм

м3

21,6

Улаштування покриття з гарячих асфальтобетонних

сумішей асфальтоукладальником при ширині смуги до 3,

5 м [верхнього шару товщиною 50 мм].

м2

Ямковий ремонт асфальтобетонного покриття доріг

одношарового товщиною 50 мм, площею ремонту до 5

м2

Примітка:

У разі  посилання на конкретні торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника – вважати або «еквівалент», який відповідає зазначеним технічним характеристикам в ПКД.

Крім того, Учасник повинен виконувати роботи, що передбачені в технічному завданні, з матеріалів, які повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ, ГОСТ, національних стандартів та чинному законодавству.

З метою забезпечення вчасного виконання умов договору, Учасниками у складі пропозицій надається спеціальний дозвіл на користування надрами щодо видобування вапняків, придатних для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового, відсіви від подрібнення вапняків придатні для благоустрою, рекультивації і планування, виданого на ім’я Учасника.

Також Учасниками у складі пропозиції надається сертифікат на бітум.