Дата: 04.11.2021 11:00

Розбивав вікна у кавових кіосках та викрадав грошові коти, а тепер понесе за скоєне кримінальну відповідальність.

Працівниками Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у суді доведено вину мешканця міста Кам’янця-Подільського, який таємно викрадав з приміщень торгових кіосків з кавою.

За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом окружної прокуратури слідчим відділом Кам’янець-Подільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що 17.01.2020 о 04 години 30 хвилини один із мешканців міста Кам’янця-Подільського підійшов до вікна торгового кіоску «7/30 сoffee» по вулиці Лесі Українки, 30, в місті Кам’янець-Подільський та за допомогою каменю, який знайшов неподалік, розбив його, та шляхом просування руки, проник до приміщення вказаного кіоску звідки, викрав із шухляди прилавку, залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 2000 гривень.

Того ж дня, о 04 години 50 хвилини він шляхом розбиття вікна торгового кіоску «7/30 сoffee», по вулиці Огієнка, 55, в місті Кам’янець-Подільський, просунувши руку, проник до приміщення вказаного кіоску звідки, також викрав із шухляди прилавку, залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 2000 гривень.

Крім того, 22.01.2020 о 04 години 20 хвилини він же, підійшов до кіоску «7/30 сoffee», що знаходиться по проспекту Грушевського в місті Кам’янець-Подільський, де пошкодив ролети вікна та за допомогою каменю який знайшов неподалік, розбив його, та просунувши руку проник до вказаного кіоску де викрав із шухляди прилавку, залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 640 гривень.

Того ж дня,  о 04 години 53 хвилини він же, підійшов до вікна торгового кіоску «aROMA сoffee», що по вулиці Лесі Українки, 30, в місті Кам’янець-Подільський, за допомогою каменю, який знайшов неподалік, розбив його, та шляхом просування своєї руки, таємно викрав із шухляди прилавку, залишок розмінних грошових коштів каси кіоску на загальну суму 1300 гривень.

Обвинувачений свою вину визнав повністю та відшкодував завдані збитки.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 27.10.2021 засудженому призначено покарання у виді реального позбавлення волі на строк 3 роки.