Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»            Шановні платники податків! 

Дата: 19.11.2021 18:01
Кількість переглядів: 174

 

Відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

           Шановні платники податків! 

           У Кам'янець-Подільській  ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області             24  листопада 2021 року з 10-00 до 12-00 відбудеться сеанс телефонного  зв’язку «гаряча лінія».

Телефон: 5-03-38 

 

Тема: «Дотримання вимог податкового законодавства». 

 

Спікер: начальник відділу камеральних перевірок управління з питань  виявлення та опрацювання податкових ризиків Ольгою Дворською.

 

  1. Як подати декларацію в електронному вигляді на отримання податкової знижки?

Кам'янець-Подільська  ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області             повідомляє, що податкову декларацію для отримання податкової знижки можна подати як особисто, так і в електронній формі, скориставшись електронним сервісом «Електронний кабінет платника».

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання) (пп. 166.2.1 ст. 166 ПКУ). Повний перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ.

Тобто особа, що має намір скористатися правом на податкову знижку, додає до декларації про майновий стан і доходи: копію договору про надання послуг, відповідні платіжні або розрахункові документи та інші документи, які підтверджують особу, яка заявляє право на податкову знижку, документи що підтверджують ступінь споріднення (за необхідністю), довідка про заробітну плату та реквізити рахунку для перерахування відшкодування.

Звертаємо увагу, що у разі якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

 

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора