A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Насильству відносно дитини немає виправдання, домашньому тим більше

Дата: 26.11.2021 17:00
Кількість переглядів: 167

 

Насильству відносно дитини немає виправдання, домашньому тим більше.

 

       Насильство відносно дитини  це не сімейна справа, не спосіб виховання, не специфічний вияв любові. Це злочин, про нього треба заявляти, бо може бути запізно.


       Статистика вражає – кожна третя родина в Україні зустрічається з насильством. Від 1 до 3 мільйонів дітей щороку стають його свідками чи жертвами. Наслідки цього – крім фізичних, глибокі душевні травми, які не загоїти ніколи.


       Протидію кримінальним правопорушенням, пов’язаним із домашнім насильством відносно жінок, чоловіків та дітей визначено пріоритетом роботи прокуратури на 2021рік.

      Тому завдання прокурорів – ефективно представляти публічне обвинувачення в судах у таких справах. Днями Кам»янець-Подільська окружна прокуратура  довела в суді вину місцевого мешканця у вчиненнідомашнього насильства відносно дружини та неповнолітнього сина, що виражзилось в умисному систематичному  вчиненні психологічного насильства відносно осіб. Суд призначив йому покарання в виді 2 роки обмеження волі із застосування ст.75 КК України – 1 рік шість місяців


       При найменших таких проявах відразу необхідно звертатися до правоохоронних органів. Телефонуйте в поліцію, звертайтеся до соціальних служб і громадських організацій, до центрів безоплатної правової допомоги.

      Прокурори будуть стояти на захисті Ваших прав.

                                           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора