Оголошення про проведення Спрощених/Допорогових закупівель

Дата: 01.12.2021 14:02

Оголошення про проведення Спрощених/Допорогових закупівель

(згідно ч.2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)

1) Найменування: Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада

Місцезнаходження: 32389, Україна , Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, с. Слобідка-Кульчієвецька, вул. Механізаторів, 45;

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04407276;

Категорія Замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2) Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Капітальний ремонт провулку Дністровський (від вулиці Веретянова до вулиці Польової ) в с.Мукша Китайгородська  Кам'янець-Подільського району,  Хмельницької області» (Код ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт).

3) Кількість:  1 робота;

4) Місце виконання робіт: 32318, провулок Дністровський в с. Мукша Китайгородська  Кам'янець-Подільського району,  Хмельницької області

5) Очікувана вартість предмета закупівлі: 460781,60  гривень. (з ПДВ) (чотириста шістдесят тисяч сімсот вісімдесят одна гривня 60 копійок) з ПДВ.

6) Строк надання послуг: до 31 грудня 2021 року (включно).

7) Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 09 грудня 2021 року

ТЕХНІЧНЕ  ЗАВДАННЯ

Капітальний ремонт провулку Дністровський   (від вулиці Веретянова до вулиці Польової ) в с.Мукша Китайгородська  Кам'янець-Подільського району,  Хмельницької області

ё

Найменування робіт та витрат

Одиниця

виміру

Локальний кошторис 02-01-01 на ремонтні роботи

Виправлення профілю основ щебеневих без додавання

нового матеріалу

Улаштування одношарових основ товщиною 15 см із

щебеню фракції 20-40 мм з межею міцності на стиск

понад 98,1 МПа [1000 кг/см2]

На кожний 1 см зміни товщини шару додавати або

виключати до норм 18-23-1, 18-23-2, 18-23-3

м2

Улаштування покриття з гарячих асфальтобетонних

сумішей асфальтоукладальником при ширині смуги до 3,

5 м [верхнього шару товщиною 50 мм].

Примітка:

У разі  посилання на конкретні торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника – вважати або «еквівалент», який відповідає зазначеним технічним характеристикам в ПКД.

Крім того, Учасник повинен виконувати роботи, що передбачені в технічному завданні, з матеріалів, які повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ, ГОСТ, національних стандартів та чинному законодавству.

З метою забезпечення вчасного виконання умов договору, Учасниками у складі пропозицій надається спеціальний дозвіл на користування надрами щодо видобування вапняків, придатних для виробництва щебеню будівельного та каменю бутового, відсіви від подрібнення вапняків придатні для благоустрою, рекультивації і планування, виданого на ім’я Учасника.

Також Учасниками у складі пропозиції надається сертифікат/паспорт на бітум.