Відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Дата: 01.12.2021 17:02

Відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Шановні платники податків!

У Кам'янець-Подільській  ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області    08  грудня 2021 року з 10-00 до 12-00 відбудеться сеанс телефонного  зв’язку «гаряча лінія».

Телефон: 5-03-38

Тема: «Популяризація добровільного дотримання вимог податкового законодавства»

Спікер: начальник відділу камеральних перевірок управління з питань  виявлення та опрацювання податкових ризиків Ольгою Дворською.

Податкова інформує!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2021 року №1109 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 04 червня 2014 року і № 289 від 25 березня 2015 року №302» надається можливість

Особам віком від 14 до 18 років   одночасно оформити паспорт та зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, без необхідності звернення до податкового органу.

Кам’янець-Подільська ДПІ

ГУ ДПС у Хмельницькій області