Звернення до населення щодо заходів безпеки під час військових дій!

Дата: 25.02.2022 09:39

Звернення до населення

щодо заходів безпеки під час військових дій!

В зв’язку з продовженням на території  України військових дій, сільська рада звертається до громадян з проханням зберігати спокій.

Залишайтеся, будь ласка, вдома.

Підготуйте «тривожні валізи» (ліки; документи, в т.ч. на нерухоме і рухоме майно; аптечка; продукти харчування тривалого користування, вода, теплі речі, готівка, ліхтарики, зарядні пристрої, тощо).

В нічний час, після 22:00 та до 6:00 години, вимикайте вуличне освітлення (спосіб світломаскування).

Стежте за офіційними інформаціями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування (радіо, телебачення, месенджери).

Не поширюйте не перевірену інформацію.

Про факти виникнення вибухів, пожеж, травмування чи загибелі просимо проінформувати:

• місцевий підрозділ Національної поліції – тел. 9-10-02, або 102;
  • місцевий підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) – тел. 3-22-41, або 101;
  • за медичною допомогою звертайтеся до сімейного лікаря, а в разі необхідності отримання невідкладної допомоги за телефоном 103;
  • сільську раду, старост сіл, депутатський корпус сільської ради.

Нагадуємо, що у разі виникнення необхідності в укритті, жителям сіл потрібно підготувати підвальні приміщення особистих домогосподарств.

Для підвищення безпеки перебування, в підвальні приміщення необхідно занести:

1. Запас води – в розрахунку 2 літри води на 1 особу (краще в пластикових пляшках);
  2. Засоби альтернативного освітлення (ліхтарик з батарейками;
  3. Шанцевий інструмент (лопата, молот, лом, сокира) – на випадок, якщо відбудеться обвалення і неможливо буде вийти через вхід;
  4. Засоби захисту органів дихання (маски, респіратори);

Зберігайте спокій та бережіть себе!