Оголошення для жителів Слобідсько-Кульчієвецької громади!

Дата: 28.02.2022 13:11

Шановні жителі Слобідсько-Кульчієвецької громади!

Просимо всіх, у кого на даний час проживають громадяни з інших регіонів України (внутрішньо переміщені особи), з’явитись з ними                                     у старостати Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради за місцем проживання  (жителів сіл Слобідка-Кульчієвецька, Мукша Китайгородська та Баговиця – безпосередньо у сільську раду за адресою: с. Слобідка-Кульчієвецька,                вул. Механізаторів, 45; жителів сіл Кам’янка, Боришківці та Оленівка –                        в адмінприміщення сільської ради за адресою: с. Кам’янка, вул. Шкільна, 6) для взяття на облік таких осіб.

При собі необхідно мати:

• для власників будинків: паспорт, документ про право власності на житло;

• для внутрішньо переміщених осіб: паспорт або ID-картку (довідку про реєстрацію місця проживання), свідоцтво про народження дитини.