Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

 Податкова служба Хмельниччини працює з платниками в активному інформаційному полі

Дата: 21.03.2022 08:56
Кількість переглядів: 186

             Фото без опису

           Податкова служба Хмельниччини працює з платниками в активному                                                                  інформаційному полі

Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що отримати роз’яснення з питань оподаткування діяльності бізнесу у період воєнного стану можна за контактним телефоном «гарячої лінії» Інформаційно-довідкового департаменту ДПС – 0800-501-007.

Також на офіційному сайті ДПС України та на субсайті ГУ ДПС в області розміщено контактні телефони працівників ДПС Хмельниччини, за якими можна отримати консультації зі сплати податків та інших податкових питань, зокрема, ведення бізнесу особами, які виїхали і районів ведення бойових дій в рамках загальноукраїнської інформаційної діяльності.

По Кам’янець-Подільській, Гуменецькій, Жванецькій, Китайгородській, Староушицькій, Оринінській, Слобідсько-Кульчієвецькій, територіальних громадах платники податків можуть отримати консультації за наступними номерами телефонів:

-  щодо оподаткування та сплати ПДВ, щодо сплати податку на прибуток – (03849) 5-03-38;

- щодо сплати податків до місцевого бюджету, зокрема ПДФО, ЄСВ, податок на нерухоме майно, плата  за землю, єдиний податок з фізичних осіб тощо – (03849) 5-05-91, (03849) 5-02-49;

- щодо сплати ресурсних платежів – 0671029574;

     - щодо питання ліцензування, акцизного податку – (03849) 9-12-16;

 

     - щодо питань погашення податкового боргу - (03849) 5-02-24;

 

     - щодо отримання адміністративних послуг та подання звітності, Центр обслуговування платників - (03849) 5-07-18.

 

Державна податкова служба працює в оперативному режимі та продовжує забезпечувати ведення обліку податків, зборів, платежів з метою наповнення бюджету. Завдяки своєчасному виконанню платниками податкових зобов’язань відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність.

 

Центри обслуговування платників ГУ ДПС в Хмельницькій області працюють у звичному режимі. Номера телефонів яких розміщено на Офіційному субсайті ДПС у Хмельницькій області https://km.tax.gov.ua .

 

Слава Україні! Героям Слава!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора