Шукаєте роботу? Звертайтесь до служби зайнятості

Дата: 23.03.2022 11:52

Шукаєте роботу? Звертайтесь до служби зайнятості

Служба зайнятості надає послуги з працевлаштування, професійного навчання, перепрофілювання, співпрацює з роботодавцями по всій Україні.

На офіційному сайті Хмельницького обласного центру зайнятості розміщена база вакансій від кращих роботодавців. На головній сторінці сайту необхідно клікнути активне віконце «Шукаю роботу». У пошуку зазначити регіон та професію, розмір очікуваної заробітної плати. Виставити фільтр можна і по іншим критеріям, що спрощує пошук бажаної роботи.

На крок ближче до нової роботи стане і розміщення вашого резюме на сайті служби зайнятості. Для цього потрібно:

1. Активуйте персональний кабінет шукача роботи на офіційному сайті служби: https://www.dcz.gov.ua/cabinet (Інструкція за посиланням  https://is.gd/BoHiia);
  2. У розділі «Мої резюме» оберіть опцію «Створити резюме», заповніть усі поля, натисніть «Зберегти» та «Опублікувати»;
  3. Безпосередньо перед публікацією резюме на сайті його перевіряє модератор служби зайнятості.

До уваги роботодавців!

У зв’язку із зростанням у Хмельницькій області кількості вимушених переселенців, що шукають роботу, прохання повідомляти Хмельницький обласний центр зайнятості про потребу ваших підприємств у працівниках, у тому числі з наданням житла. Телефон для довідок: (0382) 79-57-40, +38(096) 045-60-10, +38(093) 027-05-11.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості