До уваги жителів громади! Заклад вищої освіти Подільський державний університет запрошує на навчання

Дата: 17.05.2022 15:28

Затверджено новий Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році (наказ Міністерства освіти і науки України № 392 від 27 квітня 2022 р. зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 травня 2022 р. за № 487/37823).

Відповідно до нового Порядку, Заклад вищої освіти «Подільський державний університет» у 2022 році пропонує на вибір абітурієнтів 22 освітньо-професійних програми в межах 20 спеціальностей, серед яких:

• 201 «Агрономія»;
  • 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»;
  • 073 «Менеджмент»;
  • 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • 281 «Публічне управління та адміністрування».

Вступ на базі повної загальної середньої освіти відбуватиметься:

• для навчання за кошти державного бюджету - за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) або зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 років;
  • для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб - шляхом подання заяви та мотиваційного листа (крім спеціальностей галузей знань 05, 07 та 28 - використовуються результати НМТ/ЗНО).

Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 01 липня. Прийом документів від вступників розпочнеться 29 липня і закінчиться 23 серпня.

Вступ на базі дипломів «молодшого спеціаліста» або «фахового молодшого бакалавра»:

• для навчання за кошти державного бюджету - за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) або зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 років з української мови (перший предмет) та математики (другий предмет);
  • для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб - за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ) або зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 років з української мови (перший предмет) та ще з одного предмету на вибір вступника (другий предмет).

Вступ на базі дипломів «Бакалавра», «Спеціаліста» або «Магістра»

• для навчання за кошти державного бюджету - за результатами фахового іспиту в ЗВО «ПДУ» (крім спеціальностей галузей знань 05, 07 та 28 - використовуються результатами магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту);
  • для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб - шляхом подання заяви та мотиваційного листа (крім спеціальностей галузей знань 05, 07 та 28 - використовуються результатами магістерського тесту навчальної компетентності та фахового іспиту).

Реєстрація вступників для складання магістерського тесту навчальної компетентності розпочинається 27 червня та закінчується 18 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 01 липня. Прийом документів від вступників розпочнеться 16 серпня і закінчиться 23 серпня.

Вступ для здобуття освітньо-наукового ступеня «Доктора філософії»:

• для навчання за кошти державного бюджету та за кошти фізичних або юридичних осіб - за результатами вступного іспиту зі спеціальності та вступного іспиту з іноземної мови.

Прийом заяв та документів розпочнеться 1 вересня і завершиться 13 вересня. Вступні випробування будуть проводитися у період з 14 по 16 вересня.

Традиційно Приймальна комісія запрошує з 1 липня усіх бажаючих скористатися послугами нашого Консультаційного центру для надання допомоги вступникам щодо створення електронного кабінету та подання заяв у електронній формі. Фахівці Приймальної комісії допоможуть кожному абітурієнту зареєструвати електронний кабінет вступника, відсканувати та завантажити до кабінету усі необхідні документи, обрати оптимальну конкурсну пропозицію та подати відповідну електронну заяву. Якщо ви бажаєте отримати якісну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Закладу вищої освіти «Подільський державний університет»!

За додатковою інформацією про можливість вступити на навчання для здобуття освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» у Закладі вищої освіти «Подільський державний університет» звертайтеся до Приймальної комісії.

(32300, Хмельницька обл., м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 12; телефони: (03849) 7-48-65, (096) 851-60-00, (067) 140-05-78).