1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2022 10:14

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, ніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Кожна дитина має право і повинна бути щасливою, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав – найголовніші наші обов’язки.

Бажаю юним жителям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, щасливого мирного дитинства  та сяючих посмішок!

Сільський голова                                                   Юрій ВОЛОЩУК