За позовом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено оренду земель енергетики вартістю 46,5 млн грн.

Дата: 21.07.2022 17:49

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Господарським судом Хмельницької області прийнято рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки площею 40 га та повернення її до комунальної власності.

У травні 2019 року Слобідсько-Кульчієвецькою сільською радою передано в оренду товариству ділянку для розміщення, будівництва та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця.

Землю надано в користування терміном на 49 років із встановленою орендною платою в розмірі понад 1,3 млн грн у рік.

Проте, земельна ділянка за цільовим призначенням не використовувалась, будівництво сонячної електростанції так і не розпочалось, а товариство жодного разу не сплатило орендної плати.

Вимоги орендодавця сплатити кошти та повернути ділянку розпоряднику землі орендарем проігноровано.

За реагування прокуратури договір оренди розірвано, а земельна ділянка підлягає поверненню до комунальної власності.