Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 26.07.2022 11:36

Оголошення

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада оголошує конкурс на відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в межах населеного пункту села Кам’янка Кам’янець-подільського району з мето продажу:

Конкурс відбудеться: 09 серпня 2022 року, о 14.00 годині у адмінприміщенні Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради за адресою: Хмельницька область Кам’янець-Подільський район, с.Кам’янка, вул. Шкільна, 6, 2 поверх, тел. (03849) 7-74-04, 7-07-83.

Конкурсний відбір проводиться щодо об’єктів комунального майна, а саме:

•  0,1639 га (кадастровий номер 6822483700:01:002:0957), код цільового використання 11.02 «для розміщення та експлуатації основних, підсобних та допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості комунального майна, що передане в оренду для подальшого продажу.

Кінцевий термін подання документів – за  чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, посвідчена підписом та скріплена печаткою (для юридичних осіб) учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки – 15 календарних днів.

Суб’єкти оціночної діяльності подають:

• Заяву про участь в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
  • Копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);
  • Копію паспорта (для претендента – фізичної особи);
  • Копію дозвільних документів;
  • Письмову згоду на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи)

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).

Контактні тел: (03849) 7-74-04, 7-07-83.

Конкурсна комісія  з  відбору

суб’єктів оціночної діяльності