A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За втручання Кам’янець-Подільської окружної прокуратури з приватної власності повернуто земельну ділянку прибережної захисної смуги р. Дністер

Дата: 07.11.2022 10:31
Кількість переглядів: 100

 

Фото без опису

За втручання Кам’янець-Подільської окружної прокуратури з приватної власності повернуто земельну ділянку прибережної захисної смуги р. Дністер

В межах реалізації представницьких повноважень, Кам’янець –Подільською окружною прокуратурою виявлено порушення при використанні земель водного фонду на території Кам’янець –Подільського району.

         Встановлено, що на території Кам’янець – Подільського району упродовж 2005-20007 років  Кам’янець – Подільської РДА неправомірно передавались у приватну власність землі водного фонду (прибережно-захисної смуги) за межами с. Колодіївка Кам’янець–Подільського району. 

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання незаконними та скасування розпоряджень Кам’янець – Подільської районної державної адміністрації, повернення  земель водного фонду до комунальної власності. 

Так, рішеннями Хмельницького апеляційного суду від 06.10.2022 та від 26.10.2022 скасовано рішення Кам’янець-Подільської РДА, якими передавалися земельні ділянки прибережно-захисної смуги у приватну власність, та зобов’язано повернути з незаконного володіння земельні ділянки площею 0,12 га та 0,22, вартістю 1 млн. 400 тис. та 4 млн. 400 тис. відповідно, які розташовані в межах прибережно-захисної смуги річки Дністер на території Китайгородської ОТГ за межами с. Колодіївка Кам’янець–Подільського району.

 

Прокуратура України

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

вул. Драгоманова, 11, м. Кам’янець-Подільський, 32300 факс: (03849) 3-18-21

e-mail: kampod_oprok@khmel.gp.gov.ua

 

 

______________№ ______________                                           На № ______________ від  ______________

 

Хмельницька обласна прокуратура

 

Головному спеціалісту з питань

інформаційної політики

Марині ТИСЯЧНІЙ

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

На виконання наказу керівника Хмельницької обласної прокуратури №77 від 13.10.2020 «Про організацію роботи з висвітлення діяльності органів Хмельницької обласної прокуратури» повідомляю наступне.

Хмельницьким апеляційним судом задоволено позови Кам’янець-Подільської окружної прокуратури щодо повернення з незаконного володіння двох земельних ділянок водного фонду загальною площею 0,5 га вартістю майже 6 млн. грн.

Зокрема, за матеріалами справи, спірні земельні ділянки, які розташовані у прибережно – захисній смузі р. Дністер, передано у приватну власність громадян всупереч визначеному законодавством порядку для встановлення та зміни цільового призначення земель та вимог ч. 4 ст.84 ЗК України, якими передбачено заборону передання земель водного фонду у приватну власність.

З метою відновлення порушених інтересів громади окружною прокуратурою пред’явлено позов до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду. Рішенням Хмельницького апеляційного суду позов задоволено та оспорювані земельні ділянки,  які розташовані в межах прибережно-захисної смуги річки Дністер на території Китайгородської ОТГ Кам’янець–Подільського району підлягають поверненню в комунальну власність громади.

 

 

Керівник Кам’янець-Подільської

окружної прокуратури                                                   Олександр ГОНЧАР

Юлія ГАВРИЛЮК 51192

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора