Оголошення про проведення відкритих торгів

Дата: 02.12.2022 14:29

Оголошення про проведення відкритих торгів

(згідно ч.2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі»)

1) Найменування: Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада

Місцезнаходження: 32389, Україна , Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський район, с. Слобідка-Кульчієвецька, вул.Механізаторів, 45;

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 04407276;

Категорія Замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

2) Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5) — Електрична енергія

3) Кількість:  Поставка товару 400 000 кВт;

4) Місце поставки (передачі) Товару: 32309, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський район, точки комерційного обліку об’єктів споживача.

5) Очікувана вартість предмета закупівлі: 4 000 000,00/розмір бюджетного призначення  (чотири мільйони гривень 00 копійок) з ПДВ.

6) Строк поставки товару: до 31 грудня 2023 року (включно).

7) Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 08 грудня 2022 року

Додаток № 2

до тендерної документації

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Предмет закупівлі: «Електрична енергія (код за ДК 021:2015: 09310000-5) — Електрична енергія»

Кількісні вимоги:

Найменування

Од. вим.

Електрична енергія

кВт/год.

Технічні та якісні характеристики:

1. Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару. Якість постачання – безперервне, комерційна якість постачання.

2. Учасник-постачальник повинен забезпечувати дотримання загальних та гарантованих стандартів якості постачання електричної енергії, в тому числі, що передбачені згідно Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання, затвердженого постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 375, Закону України «Про ринок електричної енергії», Правил роздрібного ринку електричної енергії, інших нормативно-правових актів.

Згідно ст. 18 Закон України «Про ринок електричної енергії» показники якості електропостачання повинні відповідати величинам, що затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електричної енергії в точках приєднання споживачів у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення», ГОСТ 13109-97 «Электрическаяэнергия. Совместимость технических средств электромагнитная. Нормы качества электрической энергии в системах электроснабжения общего назначения».

4. Учасник визначає ціни на товар, який він пропонує поставити за Договором, з урахуванням усіх своїх витрат, які можуть бути ним понесені у ході виконання договору про закупівлю.

5. Строк поставки Товару: 31 грудня 2023 року (включно).

6. Постачальник повинен бути включений до переліку суб'єктів господарської діяльності, які мають ліцензії з постачання електричної енергії, який розміщений на офіційному веб-порталі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

7. Місце поставки (передачі) Товару: 32319, Україна, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, точки комерційного обліку об’єктів споживача.

8. Умови постачання електричної енергії.

Умови постачання електричної енергії замовнику повинні відповідати наступним нормативно-правовим актам:

- Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (із змінами);

- Закону України «Про ринок електричної енергії» (із змінами);

- Правилам роздрібного ринку електричної енергії (затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312);

- іншим нормативно-правовим актам, прийнятих на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії».