Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ!

Дата: 09.01.2023 09:54
Кількість переглядів: 111

Фото без опису

ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ!

Реалії сьогодення зумовлюють розвиток та впровадження у практику нових форм комунікацій щодо запровадження електронного документообігу.

Так, електронне звітування – це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами. Подача електронної звітності має багато суттєвих переваг для платників податків: мінімальні затрати часу на заповнення звітності; формування та надсилання звітності за допомогою спеціальних програм; подання звітності всього за декілька хвилин з будь-якого місця де є доступ до мережі Інтернет;  вибір часу подачі звітності, зручного для вас; економія часу, не потрібно кудись їхати, простоювати в чергах; гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок; підтвердження доставки звітності; постійне оновлення версій документів звітності, згідно змін у законодавстві; уникнення потреби зберігання паперових копій поданої звітності; автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та ін.; подана в електронному вигляді звітність  надійно зашифрована, захищена від несанкціонованих переглядів та втручань.

Для подання звітності всім суб’єктам господарювання  пропонуємо отримати  Електронний цифровий підпис та подати звітність в електронному вигляді.

Електронний цифровий підпис кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів. Наразі це: Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг ДПС (м. Кам’янець- Подільський, вул. Огієнка, 74, каб.116, тел. +380967682496, м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 12. тел. 72-07-58), АЦСК АТ «КБ «Приватбанк», ТОВ «Центр сертифікації ключів «Україна», АЦСК АТ «Ощадбанк», КНЕДП «Казначейство», КНЕДП «Дія» та ін.

Враховуючи. що на ринках працюють фізичні особи – підприємці в основному 1 та 2 груп платників єдиного податку, які зобов’язані подати звітність за 2022 рік, податківці наполегливо рекомендують отримати електронний цифровий підпис у вищевказаних Акредитованих центрах сертифікації ключів.

Отримання електронного цифрового підпису дасть можливість подати податкову звітність платника єдиного податку - фізичної особи – підприємця, а також іншу звітність  за 2022 рік, через сервіс «Електронний кабінет платника».

Таким чином, безконтактний спосіб взаємодії платників податків та Державної податкової служби України є особливо актуальним.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що:

в Центрі обслуговування платників Кам’янець-Подільської ДПІ, кабінет № 120, створено  робочі  місця з допуском до Інтернет-ресурсів для подання платниками звітності в електронному вигляді.

 

Покроковий алгоритм заповнення реквiзиту «Призначення платежу» розрахункових документів на переказ у разi сплати (стягнення) податкiв, зборiв, платежів на бюджетнi рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на небюджетнi рахунки

 

З метою своєчасного та повноцінного відображення в інтегрованих картках платників податків (далі – ІКП) інформації щодо надходжень податкових платежів Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє.

Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 31.12.2020 № 847 «Про внесения змiн до наказу Мiнiстерства фiнансiв України вiд 24 липня 2015 року № 666», який заресстрований в Мiнiстерствi юстиції України 15 лютого 2021 року за № 190/35812 затверджено Порядок заповнення реквiзиту «Призначення платежу» розрахункових документiв на переказ у разi сплати      (стягнення) податкiв, зборiв, платежiв на бюджетнi рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на небюджетнi рахунки (далi - Порядок заповнення документiв ).

Пiд час оформлення розрахункових документiв платником мають бути заповненi yci  обов'язкові поля реквiзиту «Призначення платежу», роздiлених мiж собою знаком «;», кожне з яких мiстить належну iнформацiю або знак «;» як ознаку наявностi вiдповiдного поля у разi, коли таке поле не підлягає заповненню .

Під час сплати (стягнення) податків, зборів, платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) реквізити "Призначення платежу" розрахункового документа заповнюються таким чином:

- поле N 1:

друкується службовий код (знак) "*" (ознака платежу);

- поле N 2:

друкується розділовий знак ";";

друкується код виду сплати (формат ссс - тризначне число);

- поле N 3:

друкується розділовий знак ";";

друкується податковий номер або серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний територіальний орган ДПС і мають відмітку у паспорті або запис про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків в електронному безконтактному носії);

- поле N 4:

друкується розділовий знак ";";

друкується роз'яснювальна інформація про призначення платежу в довільній формі. Кількість знаків, ураховуючи зазначені вище поля і розділові знаки, обмежена довжиною реквізиту "Призначення платежу" електронного розрахункового документа системи електронних платежів Національного банку України, при цьому використання символу ";" не допускається.

- поле N 5:

друкується розділовий знак ";";

- поле N 6:

друкується розділовий знак ";";

- поле N 7:

друкується розділовий знак ";".

Одночасно звертаємо Вашу увагу, що при заповненні полів не допускаються пропуски (пробіли) між словами та службовими знаками.

Сплачені суми податків, зборів, платежів, єдиного внеску відображаються в ІКП датою зарахування на рахунки, відкриті в Казначействі, обліковими операціями зі сплати/повернення сум відповідно до поля "Призначення платежу"  згідно з Порядком заповнення документів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора