Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За позовом прокуратури надміру сплачені кошти під час закупівлі палива підлягають поверненню до бюджету

Дата: 10.02.2023 10:37
Кількість переглядів: 93

Фото без опису

За позовом прокуратури надміру сплачені кошти під час закупівлі палива підлягають поверненню до бюджету

 

Господарський суд Запорізької області задоволив позовну заяву Кам’янець-Подільської окружної прокуратури в інтересах держави в особі органу місцевого самоврядування та одного з лікувальних закладів району про стягнення з постачальника близько 40 тисяч гривень, які останній зайво отримав із бюджету. 

Встановлено, що між комунальним підприємством та товариством укладено договір поставки пального на суму близько 800 тисяч гривень.

У подальшому сторонами укладено декілька додаткових угод, якими збільшено ціну за товар та зменшено його обсяги, як наслідок, комунальним підприємством безпідставно надміру сплачено кошти в сумі близько 40 тисяч гривень.

Однак, судом підтверджено, що укладення ряду додаткових угод після підписання основного договору, щодо збільшення ціни на товар та зменшення його кількості, за відсутності для цього підстав, визначених Законом, робить результат закупівлі невизначеним та тягне за собою неефективне використання бюджетних коштів, що є прямим порушенням процедури закупівлі.

Окружною прокуратурою про­дов­жу­ється ак­тивна ро­бо­ту що­до за­хис­ту ін­те­ре­сів дер­жа­ви при використанні бюджетних коштів у сфері публічних закупівель.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора