Вперше на Хмельниччині до реальної міри покарання засуджено 2 ухилянтів від мобілізації

Дата: 10.02.2023 10:38

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 49-річного чоловіка в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України).

У ході судового розгляду прокурором доведено, що місцевий житель в період воєнного стану в Україні, будучи військовозобов’язаним, перебуваючи на військовому обліку, отримав повістку про відправку до військової частини для проходження військової служби за мобілізацією, однак без поважних причин не з’явився на вказану дату і час на збір.

Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду ухилянта засуджено до 3 років позбавлення волі.

Аналогічне покарання призначив суд й іншому ухилянту – винесений вирок передбачає позбавлення волі на три роки.

Чоловік, будучи придатним до військової служби, отримав повістку про відправку до військової частини, однак ухилився від призову, не маючи на те законних підстав.

Замість виконання свого обов’язку та захисту Батьківщини, у той час, коли країна цього потребує як ніколи, 41-річний обвинувачений без поважних причин не з’явився на вказану дату і час на збір.

Вироки суду не набрали законної сили та можуть бути оскаржені в апеляційному порядку.