За позовом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури у комунальну власність повернуто землі вартістю понад 5 мільйонів гривень

Дата: 23.02.2023 09:38

Господарським судом Хмельницької області задоволено позов Кам’янець-Подільської окружної прокуратури про витребування з незаконного володіння земельної ділянки площею понад 21 га вартістю більше 5 мільйонів гривень.

Встановлено, що земля вибула з комунальної власності незаконно, поза волею власника – Рихтівської сільської ради Кам’янець-Подільського району, яка не приймала рішення про передачу ділянки у приватну власність для ведення фермерського господарства.

За рішенням суду земельна ділянка підлягає поверненню у комунальну власність.