Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо реорганізації, зміни типу освітніх закладів громади

Дата: 06.03.2023 12:00

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зміни типу, шляхом пониження ступення Великослобідської гімназії (зі структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради  Кам'янець-Подільського району Хмельницької області до I ступеня - початкова школа,  та змінити назву Великослобідської гімназії на Великослобідська початкова школа (зі структурним дошкільним підрозділом) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради  Кам'янець-Подільського району Хмельницької області .

1. Найменування організатора громадського обговорення - Слобідсько-Кульчієвецька  сільська рада  Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

2. Мета: врахування думки жителів  Слобідсько-Кульчієвецької громади щодо реорганізації дошкільних закладів освіти, гімназій, ліцеїв.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо зміни типу, шляхом пониження ступення Боришковецьковецької гімназії (зі структурними підрозділами початкова школа та дошкільний підрозділ) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради  Кам'янець-Подільського району Хмельницької області до I ступеня - початкова школа,  та змінити назву Боришковецьковецької гімназії на Боришковецька початкова школа (зі структурним дошкільним підрозділом) Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради  Кам'янець-Подільського району Хмельницької області .