Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

«Рука допомоги»: як отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу

Дата: 08.03.2023 10:18
Кількість переглядів: 79

Фото без опису

 

 

 

 

«Рука допомоги»: як отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу

 

В рамках програми «Рука допомоги» безробітні громадяни з малозабезпечених сімей зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься на безвідсотковій поворотній основі для ведення підприємницької діяльності.

Хто має право на отримання фінансової допомоги?

Непрацююча працездатна особа з числа членів малозабезпеченої сім’ї. Допомога надається у розмірі до 100,5 тис. грн.

На що надається фінансова допомога та на яких умовах?

Людина може отримати безвідсотковий кредит від держави строком на 3 роки для започаткування власної справи. Після закінчення трирічного строку з дати її отримання допомога повертається однією сумою (протягом 30 календарних днів), або достроково, частинами відповідно до графіка погодженого центром зайнятості. Фінансова допомога не повертається якщо:

  • сплачено податки, збори, ЄСВ в сумі, що перевищує суму наданої допомоги;

  • у перший рік з дати отримання допомоги працевлаштовано за направленням центру зайнятості не менше 2-х осіб із малозабезпечених сімей строком не менше, ніж на два роки.

Перелік документів для надання допомоги:

1.  Заява про надання фінансової допомоги встановленої форми.

2. Довідка про несудимість.

3. Бізнес-план.

4. Витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна про наявність (відсутність) в особи обтяжень рухомого майна; інформацію з Держреєстру речових прав на нерухоме майно про наявність (відсутність) в особи обтяжень нерухомого майна.

У разі прийняття позитивного рішення щодо надання допомоги, укладається тристороння угода між центром зайнятості, особою та Регіональним центром зайнятості на 3 роки. 

Для отримання допомоги звертайтесь до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Телефони для довідок: (096)045-60-10, (093)027-05-11, телеграм–чат: https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

З Порядком надання допомоги можна ознайомитись у Постанові КМУ від 21.04.2021 №397 «Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» та покроковій інструкції за посиланням: https://cutt.ly/F8Dy7Z6 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора