Інформує Кам'янець-Подільська окружна прокуратура

Дата: 14.04.2023 12:09

До 5 років позбавлення волі засуджено жителя Кам'янець-Подільського району за ножове поранення

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Кам'янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним мешканця Кам'янець-Подільського району у заподіянні умисних тяжких тілесних ушкоджень (ч. 1 ст. 121 КК України).

У ході судового розгляду встановлено, що у січні 2022 року 45-річний місцевий ждитель під час вживання алкогольних напоїв зі своїм знайомим вдарив його ножем в область черевної порожнини, спричинивши проникаюче поранення поранення.

Свою вину у вчиненні злочину зловмисник  визнав у повному обсязі.

Кам'янець-Подільський міськраойнний суд  призначив обвинуваченому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі та задоволив позовні вимоги потерпілого.

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження.