Активні програми служби зайнятості

Дата: 20.04.2023 13:00

Активні програми служби зайнятості

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових та збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення зайнятості населення, шляхом надання фінансової допомоги.

За детальною інформацією щодо послуг, які надає служба зайнятості звертайтеся за телефоном гарячої лінії Хмельницького обласного центру зайнятості – (096)-045-60-10 або пишіть нам у Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000