Повідомлення!

Дата: 08.06.2023 10:27

Повідомлення!

Відповідно до наказу ДСНС України від 22.05.2023 №НС-412 «Про проведення регіонального командно-штабного навчання територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ Хмельницької області  в період з 19 по 22 червня 2023 року на території Хмельницької області будуть проводитися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Хмельницької області з організації заходів безаварійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури в умовах правового режиму воєнного стану та у відбудовний період для ліквідації наслідків ведення воєнних дій».

Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендується в межах компетенції забезпечити стале функціонування підвідомчих об’єктів.

Населенню рекомендується зберігати спокій.