За реагування прокуратури газопостачальник поверне селищній раді Кам’янець-Подільського району понад 220 тис. грн.

Дата: 20.06.2023 15:59

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Господарським судом м. Києва визнано недійсними додаткові угоди до договору про закупівлю відділом освіти, молоді та спорту однієї з селищних рад району природного газу.

Йдеться про закупівлю газу для потреб навчальних закладів на загальну суму 2,5 млн. грн.

Укладенню договору про закупівлю передували відкриті торги, на яких обрано найвигіднішу пропозицію учасників.

Проте, у подальшому, за зверненнями постачальника сторони збільшували запропоновану ціну газу шляхом укладення додаткових угод, внаслідок чого замовник переплатив понад 220 тис. грн.

Судом констатовано, що укладення ряду додаткових угод після підписання основного договору, щодо збільшення ціни на товар та зменшення його кількості, за відсутності для цього підстав, визначених Законом, робить результат закупівлі невизначеним та тягне за собою неефективне використання бюджетних коштів, що є прямим порушенням процедури закупівлі.

За реагування окружної прокуратури ці кошти підлягають стягненню до місцевого бюджету.

Інформація надана

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою