Шахрай,  який обдурив літню жінку за схемою «Ваш родич у біді» відбуватиме реальну міру покарання

Дата: 17.07.2023 09:15

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами, вчиненого повторно та відносно особи похилого віку.

Було встановлено, що житель Одеської області в квітні 2021 року прибув до будинку в селі Довжок Кам’янець-Подільського району Хмельницької області, де діючи з корисливих мотивів, під вигаданим приводом передачі грошових коштів для лікування внучки потерпілої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, представившись потерпілій слідчим прокуратури, незаконно заволодів її грошовими коштами у сумі 2000 доларів США та 3000 гривень.

За результатами розгляду судом кримінального провадження відносно обвинуваченого, який раніше неодноразово судимий за вчинення аналогічних кримінальних правопорушень, суд визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу  України та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі.