За психологічне насильство над матір’ю – 3 місяці арешту

Дата: 18.07.2023 11:21

За психологічне насильство над матір’ю – 3 місяці арешту

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 44-річного жителя одного із сіл Новодунаєвецької територіальної громади у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Встановлено кілька фактів вчинення обвинуваченим психологічного насильства над 69-річною матір’ю.

У стані алкогольного сп’яніння він нецензурно лаявся до неї, ображав, виганяв з дому  та погрожував фізичною розправою.

Протиправні дії сина по відношенню до матері спричинили погіршення її психічного здоров’я та були психотравмувальними для неї.

Вироком Дунаєвецького районного суду йому призначено покарання у виді арешту на строк три місяці.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура