Послуги, які може отримати молодь при зверненні до Державної служби зайнятості:

Дата: 19.07.2023 08:49

Послуги, які може отримати молодь при зверненні до Державної служби зайнятості:

1. Інформаційні та консультаційні послуги пов′язані з працевлаштуванням;
  2. Індивідуальні профінформаційні та профконсультаційні послуги;
  3. Профдіагностичні консультації та психологічну підтримку;
  4. Участь у семінарах, ярмарках-вакансій, зустрічах з роботодавцями;
  5. Професійна підготовка або перепідготовка, підвищення кваліфікації з урахуванням потреб підприємств, організацій та установ регіону;
  6. Пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, суспільно корисних робіт;
  7. Інформаційні та консультаційні послуги щодо можливості отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу за проєктом «єРобота».
  8. Отримання  молоддю з числа внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення, осіб з інвалідністю, осіб, які отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання внаслідок військової агресії, ваучера на перепідготовку за робітничою професією; підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю; підготовку на наступному рівні освіти (крім третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) та наукового рівня вищої освіти); спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями згідно з пріоритетами видами економічної діяльності.

Облік та реєстрація в центрі зайнятості громадян, здійснюється незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування.

Умови призначення матеріального забезпечення безробітним з числа молоді.

Допомога по безробіттю призначається на загальних підставах відповідно до ст.22 та ст.23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» з першого дня  після дня надання статусу безробітного.

Під час дії воєнного стану  тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів.

Усі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО.

Консультації: (096)045-60-10, (093)027-05-11.

Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький».