За позовом прокуратури на Хмельниччині припинено неправомірне використання землі НПП «Подільські Товтри» вартістю 1,5 млн. грн.

Дата: 01.09.2023 13:00

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури припинено незаконне використання землі на території національного природного парку «Подільські Товтри», що входить до  Смарагдової мережі України.

Встановлено, що рішенням сесії Китайгородської сільської ради земельну ділянку, яка належить до земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення і відноситься до земель державної власності, передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства громадянину.

З метою збереження території та об’єкта природно-заповідного фонду прокуратура звернулась до суду.

Відповідно до рішення суду земля вартістю понад 1,5 млн грн підлягає поверненню у власність держави.