A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Правоохоронними органами області продовжуються вживатися заходи, спрямовані на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод на території району

Дата: 28.09.2023 15:32
Кількість переглядів: 73

Фото без опису

Працівниками Кам’янець-Подільської  окружної прокуратури при
реалізації передбачених законодавством функцій здійснюється процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення у кримінальних провадженнях за фактами дорожньо-транспортних пригод, що спричинили потерпілим середньої тяжкості та тяжкі тілесні ушкодження або ж смерть
потерпілих, передбачених ст. 286 КК України, досудове розслідування у яких здійснюється слідчим відділом РУП Головного управління Національної поліції в області.
Зокрема, за серпень-вересень 2023 року забезпечено підтримання
публічного обвинувачення з прийняттям судом кінцевих рішень у 3
кримінальних провадженнях за фактами порушень ПДР, в результаті чого потерпілим спричинено середньої тяжкості тілесні ушкодження.
Непоодинокими залишаються випадки порушень ПДР особами в стані алкогольного сп’яніння, що спричиняють потерпілим тілесні ушкодження.
Вказані кримінальні правопорушення, у разі заподіяння середньої тяжкості та тяжких тілесних ушкоджень або ж смерті потерпілих, передбачені ст. 286-1 КК України.
Водночас нагадуємо, що згідно положень законодавства про кримінальну відповідальність, звільнення таких правопорушників від відбування покарання у виді позбавлення волі з встановленням іспитового строку заборонено ст. 75 КК України.
Таким чином, окружна прокуратура вкотре звертає увагу на необхідності неухильного дотримання Правил дорожнього руху.
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора