A A A K K K
для людей із порушенням зору
Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

За втручання прокуратури, зобов’язано привести у відповідність з вимогами Закону протирадіаційне укриття в школі для використання за призначенням для захисту дітей

Дата: 19.10.2023 20:31
Кількість переглядів: 190

Фото без опису

За втручання прокуратури, зобов’язано привести у відповідність з вимогами Закону протирадіаційне укриття в школі для використання за призначенням для захисту дітей.

         За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, 11.10.2023 Хмельницьким окружним адміністративним судом  зобов’язано балансоутримувача (відділ освіти селищної ради) привести у стан готовності захисну споруду - протирадіаційне укриття, яка розміщена у навчальному закладі Новоушицької територіальної громади. 

        Зокрема, споруда перебувала в стані обмеженої готовності і не могла використовуватися для захисту дітей, у тому числі дітей з дошкільного закладу, який розміщений на її території,  від засобів масового ураження під час збройної агресії з боку російської федерації проти України.

       Окрім цього, відповідальність за неналежне облаштування протирадіаційних укриттів, що розміщені у навчальних закладах району, їх належний стан готовності, несуть власники та балансоутримувачі, тому з метою збереження життя наших дітей у разі небезпеки під час воєнного стану,  останні мають вживати усіх заходів до забезпечення належних умов для перебування в укритті.

        За реагування прокуратури,  протирадіаційне укриття в школі буде приведено у стан готовності та використовуватись за призначенням, а діти перебуватимуть у безпеці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора