Прокуратура інформує

Дата: 06.11.2023 19:48

За публічного обвинувачення окружної прокуратури суд визнав винним 42-річного жителя району у крадіжках вчинених на території міста та району в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України). Його засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Неодноразово судимий за майнові злочини чоловік проникав до автомобілів, розташованих на території міста та забирав звідти цінні речі.

Також останній проник на територію комунальної установи «Слобідко-Кульчієвецький центр надання соціальних послуг» Слобідко-Кульчієвецької сільської ради, звідки викрав флеш-накопичувачі та продукти харчування. Викраденими речами крадій розпорядився на власний розсуд.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.