Як передати показання лічильника газу Хмельницькій філії «Газмережі»?

Дата: 30.11.2023 17:44

Як передати показання лічильника газу Хмельницькій філії «Газмережі»?

З 1 по до 5 грудня, відповідно до чинного законодавства, необхідно передати дані лічильника своїй газорозподільній компанії, яка здійснює доставку газу на Хмельниччині - «Хмельницькій філії «Газмережі».

Адже щомісячні вчасні показання – точні в платіжках нарахування. Дякуємо!

Способи передачі даних:

(зареєструватись з офіційного сайту «Газмережі» https://grmu.com.ua/ або з сайту Хмельницької філії  «Газмережі» https://khmn.grmu.com.ua/

Для реєстрації необхідно використовувати 10-значний особовий рахунок, який починається на 1400ХХХХХХ.

• через сервіси  «Нафтогаз України», зазначаючи при цьому особові рахунки, що починаються на 360ХХХХХХ та складаються з 9 цифр:

• особистий кабінет my.gas.ua

• чат-боти GASUA у Viber, Telegram, та Messenger Facebook;

• SMS-повідомленням на номер 4647.

• за телефонами Контакт-центру:

+38 067 01 14 104, 0382 742 104

Від вчасних щомісячних показань лічильника залежать нарахування за спожитий газ та його розподіл (доставку).

Якщо дані не передавати, то нарахування будуть здійснені на основі вашого «планового щомісячного об’єму споживання».

Це тягне за собою неточності обліку спожитого газу та необхідність коригування даних особового рахунку.

Чи потрібно передавати показання лічильника, якщо Ви не користуєтесь газом?

Так, обов’язково!

З 1 по 5 число щомісяця надсилайте показання приладу обліку, навіть якщо вони є незмінними. Це допоможе уникнути розбіжностей у розрахунках за спожитий газ з постачальником.

Нагадаємо, що за доставку (розподіл) газу сплачуємо Хмельницькій філії «Газмережі» до 20 числа місяця. Дякуємо за вчасні розрахунки.