Засуджено за домашнє насильство

Дата: 11.12.2023 13:35

Засуджено за домашнє насильство

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 40-річного жителя одного із сіл Новодунаєвецької територіальної громади у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Встановлено кілька фактів вчинення обвинуваченим домашнього насильства психологічного характеру стосовно своєї співмешканки.

У стані алкогольного сп’яніння він нецензурно лаявся до неї, ображав, погрожував фізичною розправою.

Протиправні дії кривдника по відношенню до потерпілої спричинили погіршення її психічного здоров’я та були психотравмувальними для неї.

Вироком Дунаєвецького районного суду йому призначено покарання у виді арешту на строк два місяці.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура