Вчинив ДТП та обікрав працівницю медзакладу – засуджено кам’янчанина

Дата: 15.02.2024 08:17

Вчинив ДТП та обікрав працівницю медзакладу – засуджено кам’янчанина

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 29-річного кам’янчанина у крадіжці та порушенні правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 286 КК України).

Його засуджено до 5 років 7 місяців позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на рік.

Не маючи посвідчення водія, чоловік на автомобілі «Volvo V40» виїхав за межі проїжджої частини та врізався в дерево. Внаслідок ДТП пасажир авто отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Окрім того, через декілька місяців засуджений вкрав з сестринської кімнати в перинатальному центрі Кам’янця сумку працівниці медзакладу.

До вироку суду засуджений перебував під вартою у м. Чернівці, де також вчинив крадіжку.

Він і раніше вчиняв майнові злочини, за що був неодноразово засуджений.

Рішення не набрало законної сили та може бути оскаржене в апеляційному порядку.