За реагування прокуратури, забезпечено виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки комунальної власності в дитячих дошкільних закладах району

Дата: 20.02.2024 09:48

За результатами розгляду 2 позовів Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, Хмельницьким окружним адміністративним судом  зобов’язано балансоутримувача (відділ освіти селищної ради) вжити заходів щодо оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку, на якій розташовані дитячі дошкільні заклади.

Зокрема, відсутність правовстановлюючих документів на приміщення, будівлі і земельну ділянку закладу дошкільної освіти створює передумови зловживань щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою,  ризики нормального функціонування закладу та освітнього процесу, що можуть призвести до негативних наслідків та порушення прав дітей.

За реагування прокуратури, вжито заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на якій розташовані дитячі дошкільні заклади.