Результати конкурсу відеопоезії " Душа болить за Україну"

Дата: 29.02.2024 16:27

27 лютого на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІ етап конкурсу відеопоезії «Душа болить за Україну».

Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки здібностей літературно обдарованих учнів, сприяння розкриттю їх талантів; плекання любові до рідного слова та рідного краю.По завершенню конкурсу переможці були нагороджені дипломами.

Серед переможців учень Баговицького ліцею Проценко Іван Сергійович ,який посів почесне III місце на обласному етапі конкурсу.

Щирі вітання Івану та його наставникам: вчительці української мови та літератури Гуменюк Катерині Анатоліївні та заступниці директора з навчальної роботи Проценко Наталії Анатоліївні.

Бажаємо вам подальшого розвитку та нових перемог!