Автошколи для осіб з інвалідністю

Дата: 01.03.2024 13:27

Міністерство у справах ветеранів України інформує!

Одним з основних завдань Міністерства у справах ветеранів України є формування  і реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та членів їх сімей .

Серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є люди з інвалідністю.

«Автошколи для осіб з інвалідністю» - це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, що реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської.

Переваги проєкту:

• навчання та складання іспитів у інклюзивних приміщеннях;
  • доступна інфраструктура та максимально безбар’єрний простір;
  • можливість теоретичного навчання в дистанційному форматі.

Наразі такі автошколи працюють і приймають охочих в шести регіонах України, до яких входить Хмельницька область.

Більш детальна інформація щодо проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» розміщена за посиланням.