Відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

Дата: 04.03.2024 16:05

2-3 березня 2024 року у м.Хмельницький відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Учасниками стали 6 юних науковців Слобідсько-Кульчієвецької громади. Члени журі відзначили високий рівень науково-дослідницьких робіт наших учасників, їх актуальність та практичну цінність:

Тимур Фіяло, 9 класник Княжпільської гімназії (керівник Юрій Клімчук) у секції "Історія України";

Софія Тимінська, 9 класниця Врубловецької гімназії (керівник Олексій Керничний) (секція "Кібербезпека");

Гордій Назар, здобувач освіти 9 класу Мукшо-Китайгородського ліцею (керівник Ігор Ільницький) у секції "Географія";

Ілля Бевза, 9 класник Кам’янської гімназії (керівник Людмила Коваль (секція "Релігієзнавство");

За результатами 3 конкурсних випробувань (заочне оцінювання, наукова конференція, постерний захист)

Дарія Лаута, здобувачка освіти 9 класу Кульчієвецького ліцею (керівник Юрій Клімчук) посіла ІІ місце у секції "Археологія".

Іван Проценко, здобувач освіти 9 класу Баговицького ліцею працював одразу у двох відділеннях математики та фізики і астрономії (керівники Наталія Проценко та Оксана Тарасова) та здобув ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців, дякуємо учасникам конкурсу і їхнім науковим керівникам! Бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків!