В рамках загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч зі спортом" відбулися змагання з волейболу  серед команд дівчат 7-9 класів.

Дата: 20.03.2024 16:06

20 березня 2024 року на базі Дитячо-юнацької спортивної школи Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради в рамках загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч зі спортом" відбулися змагання з волейболу  серед команд дівчат 7-9 класів.

І місце здобула команда Баговицького ліцею;

ІІ місце- команда Кульчієвецького ліцею;

ІІІ місце- команда Врубловецького ліцею

Кращими гравцями визнано Шендерук Христину (Баговицький ліцей), Мозолюк Ольгу (Кульчієвецький ліцей), Тимінську Олександру (Врубловецька гімназія), Бєляєву Христину (Пановецька гімназія).

Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів з гарними результатами. Дякуємо ЗСУ за можливість проводити змагання! Слава Україні!