27 березня на базі Баговицького ліцею відбувся I етап обласного фізкультурно-оздоровчого заходу "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Дата: 27.03.2024 14:48

27 березня на базі Баговицького ліцею відбувся I - етап обласного фізкультурно-оздоровчого заходу "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Це свято здоров’я було не лише веселим та завзятим, а й сприяло згуртуванню дитячого та батьківського колективу.

Захід подарував усім здоров‘я, бадьорість і силу – як батькам, так і дітям. У напружених, проте дуже цікавих змаганнях,.

Сім'я Щербанюків (Кульчієвецький ліцей) посіла почесне І місце.

Сім'я Бобровських (Кам'янська гімназія) посіла II місце;

Сім'я Кшановських (Баговицький ліцей) - IIIмісце,

Активними учасниками змагань стали сім'ї Гонта (Баговицький ліцей) та Яковюк (Княжпільська гімназія).

Батьки та діти отримали незабутні враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі та були нагороджені почесними грамотами та подарунками.

Вітаємо переможців та бажаємо здоров‘я, успіхів, нових спортивних здобутків та Перемоги!