Оголошення про проведення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 03.04.2024 16:11

про проведення конкурсу по відбору

суб’єктів оціночної діяльності

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення ринкової (оціночної) вартості комунального майна Слобідсько-Кульчієвецької територіальної громади для цілей оренди.

Конкурс відбудеться: 25 квітня 2024 року, о 14.00 годині у адмінприміщенні Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради за адресою: Хмельницька область Кам’янець-Подільський район, с.Кам’янка, вул. Шкільна, 6, 1 поверх, тел. (03849) 7-74-04, 7-07-83.

Замовник та платник за здійснення робіт з оцінки комунального майна – Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада.

Місцезнаходження комісії, контактні дані: адмінприміщенні Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради за адресою: Хмельницька область Кам’янець-Подільський район, с.Кам’янка, вул. Шкільна, 6, 1 поверх, тел. (03849) 7-74-04, 7-07-83.

Інформація про об’єкт оцінки:

-частина приміщення будівлі громадського призначення площею 21,7 м2, яка знаходиться за адресою: Кам’янець-Подільський район с. Кульчіївці, вул. Центральна, 36;

- частина приміщення будівлі громадського призначення площею 34,8 м2, яка знаходиться за адресою: Кам’янець-Подільський район с. Кульчіївці, вул. Центральна, 36;

Кінцевий термін подання документів: 18 квітня 2024 року до 17 год.00 хв.

Строк виконання роботи у календарних днях: 5 календарних днів.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості комунального майна, з метою передачі в оренду.

Кінцевий термін подання документів – за  чотири робочих дні включно до оголошеної дати проведення конкурсу.

Вимоги до оформлення конкурсної документації: у письмовому вигляді, українською мовою, посвідчена підписом та скріплена печаткою (для юридичних осіб) учасника конкурсу, подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Суб’єкти оціночної діяльності подають:

• Заяву про участь в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
  • Копію установчого документа претендента (для юридичних осіб);
  • Копію паспорта (для претендента – фізичної особи);
  • Копію дозвільних документів;
  • Письмову згоду на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи);
  • Відомості про досвід роботи з оцінки подібного майна;
  • Конкурсну пропозицію.

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному конверті і має містити:

1) пропозицію щодо ціни виконання робіт;

2) калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт;

3) строк виконання робіт (у календарних днях).

Суб’єкт оціночної діяльності несе відповідальність за достовірність поданої ним інформації та документів.

До

участі в конкурсі з метою надання послуг з оцінки майна можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів (діючих) суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки, а також вимогам до учасників конкурсу.

Інформація надається у вигляді інформаційної довідки або листа з додаванням копій необхідних документів.

Контактні тел: (03849) 7-74-04, 7-07-83.

Конкурсна комісія  з  відбору

суб’єктів оціночної діяльності