Підтримуємо наукове дослідництво в умовах війни

Дата: 04.04.2024 16:18

«Підтримуємо наукове дослідництво в умовах війни» - під таким гаслом 3 квітня 2024 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" було проведено підсумкову нараду.

За підсумками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, результативні виступи у обласних масових заходах дослідницько-експериментального напряму наукове товариство «ІНСАЙТ» Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради отримало відзнаку ХОЦНТТУМ.

Також заслужені нагороди за підсумками Всеукраїнського заходу "Олімпіада геніїв України отримали вчитель Баговицького ліцею Наталія ПРОЦЕНКО та Кульчієвецького ліцею Ольга ГОВОРУШКО, отримавши статус «Афілійований педагог Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України».

Пишаємось нашими юними науковцями та щиро дякуємо активним керівникам за наполегливу багаторічну роботу та запрошуємо усіх долучитись до нашої МАНівської родини!