Проінформований означає озброєний !

Дата: 10.04.2024 11:41

Проінформований означає озброєний !

В черговий раз співробітники Кам’янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області проводять профілактичні заходи спрямовані на боротьбу з шахрайством.

В останні роки різко зросли прояви шахрайства ,тому  боротьба з цим видом злочинів загострилася. На території нашого району практично щорічно реєструються факти телефонного шахрайства.Шахрайство все більше набуває нових властивостей, воно стає особливим видом інформаційного впливу на людську психіку.

Заступником начальника відділення – начальником СВзГ ВнП № 1 старшим лейтенантом поліції Владиславом Мандзюком було здійснено виїзний прийом громадян у приміщенні поліцейської станції Слобідсько-Кульчієвецької ТГ (с. Слобідка-Кульчієвецька ).

Також Владислав Мандзюк провів  змістовну зустріч з працівниками апарату Слобідсько-Кульчіївецької ТГ,метою якої було обговорення шахрайських схем, як їм протидіяти, та як не стати жертвою шахраїв.

Фото без опису     Фото без опису