Дбаємо про благоустрій громади разом

Дата: 30.04.2024 16:45

Дбаємо про благоустрій громади разом

Чистота і порядок – головний девіз квітня! На території громади відбулася весняна толока .

Жителі та працівники старостатів крім прибирання , займалися озелененням місцевих парків та місць відпочинку,висаджували квіти та приводили до ладу клумби біля адміністративних будівель.

Завдяки спільній праці педагогічних працівників та учнів Врубловецької гімназії відбулося розчищення історичної пам’ятки села Врублівці, а саме жолобів . У давні часи вони використовувалися для прання, а зараз слугують як історична пам’ятка про минуле наших предків. Поряд з жолобами учні висадили 30 саджанців сосни.

Устянський старостат крім загальної толоки боровся зі сміттям на узбіччях. Вздовж дороги зібрали 40 мішків побутових відходів.

Спільними зусиллями мешканців та працівників старостатів громада стала чистішою. Але не забуваймо головного правила, – Чисто не там,де прибирають ,а там ,де не смітять!