Слобідсько-Кульчієвецька громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Кібербезпека нашої країни

Дата: 05.06.2024 08:39
Кількість переглядів: 26

Фото без опису

Кібербезпека нашої країни

 

В Україні стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, організаторами якої є Національний банк та Держспецзв’язку. Її мета – поліпшити обізнаність громадян про платіжну безпеку та сформувати навички із захисту фінансових даних у віртуальному просторі.

«Кібербезпека нашої країни – це не лише захищеність державних інформаційних ресурсів, систем та баз даних. Хоча зараз більшість кібератак мають політичну, а точніше військово-політичну складову, діяльність фінансово вмотивованих хакерів так само продовжує нести загрозу. Тому ми повинні продовжувати роботу з посилення обізнаності всіх українських громадян стосовно того, як уберегти себе від діяльності кібершахраїв, які прагнуть викрасти ваші дані та, як наслідок, кошти», – підкреслює Голова Держспецзв’язку Юрій Мироненко.

Під час кампанії споживачі дізнаються про базові елементи кібербезпеки, а саме:

  • як захистити свої облікові записи, комп’ютери, смартфони та інші пристрої від зовнішнього втручання;

  • як створювати складні та унікальні паролі, 

  • як налаштовувати багатофакторну автентифікацію;

  • як перевіряти сайти, на яких користувачі вводять свої платіжні дані та файли, мобільні застосунки та інші програми перед завантаженням;

  • як правильно використовувати публічну й домашню Wi-Fi-мережі;

  • як дбати про програмне забезпечення на власних пристроях та про інші правила безпечної поведінки у віртуальному просторі.

Інформаційна кампанія триватиме до кінця вересня 2024 року у всіх регіонах України. Із детальною інформацією про кампанію та правила поведінки у віртуальному просторі дізнавайтесь на сайті https://promo.bank.gov.ua/payment-security/

 

   Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                тел: +38(044)244-94-27

khm-ocz@kmocz.gov.ua 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора