7 червня 2024 року в м.Кам'янець-Подільський відбувся обласний етап літніх спортивних ігор Хмельницької області
"Хто ти, майбутній олімпієць?" - під таким гаслом 7 червня 2024 року в м.Кам'янець-Подільський відбувся обласний етап літніх сільських спортивних ігор Хмельницької області серед сільських школярів та учнів ДЮСШ "Колос".
На центральному стадіоні імені Г.А.Тонкочеєва зібралися команди з Кам´янець-Подільського, Хмельницького та Шепетівського районів, взявши участь у змаганнях з футболу, волейболу, легкої атлетики, важкої атлетики та настільного тенісу.
Слобідсько-Кульчієвецьку громаду представили юні спортсмени Баговицького ліцею, здобувши такі результати: команда дівчат з волейболу виборола І місце, команда юнаків- ІІ місце . Раїса Зінова зайняла ІІІ місце у бігу на 200 метрів.
Вітаємо переможців та щиро дякуємо тренеру Ользі Костюк за навтомну працю і віру в своїх вихованців, що вкотре приносить чудові результати!