Служба у справах дітей провела профілактичний рейд

Дата: 13.06.2024 10:08

Службою у справах дітей Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради ,а саме начальником Тетяною Лисюк ,головним спеціалістом Анною Прудивус спільно з старшим інспектором сектору ювенальної превенції Кам'янець-Подільського РУП Едуардом Вербицьким та старостою Світланою Морочковською ,12.06.2024 року проведено профілактичний рейд по сім'ях,які перебувають у складних життєвих обставинах.

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей, метою якої є здійснення контролю сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах, попередження дитячої бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї.