Проєкт "Служба освітньої безпеки"

Дата: 19.06.2024 14:05

18 червня з робочим візитом до сільської ради завітав керівник сектору СОБ КРУП Лупійчук Василь Миколайович і представив новий напрямок роботи,що незабаром з’явиться у навчальних закладах та пояснив особливості роботи поліцейських у закладах освіти і взаємодії правоохоронців з учасниками навчального процесу.

Аби запобігти булінгу , забезпечити порядок і безпеку учнів та працівників школи у межах проєкту “Служба освітньої безпеки” у закладах загальної середньої освіти працюватимуть поліцейські офіцери СОБ.

Одним із найважливіших моментів у роботі поліцейського офіцера СОБ - це спілкування з дітьми та проведення заходів із запобігання правопорушенням.

Триває набір на начання.Якщо ви бажаєте приєднатися до команди та стати Поліцейським офіцером СОБ  пропонуємо перейти за посиланням та детально  дізнатися усю інформацію.